Tým NIWA.cz přeje všem v této nelehké době optimistickou mysl a především pevné zdraví!

Multifunkční nástroj Slamr lze skvěle využít při mnoha stavebních pracích prováděných profesionály ale i amatéry. Výsledkem je firmami ceněná efektivnost pracovníka, což znamená zvýšená produktivita a snížené náklady. Představme si tedy alespoň některé hlavní činnosti.

DEMOLICE

Slamr je jako stvořený pro demolice, zejména ve stísněných a špatně přístupných prostorech. Jednoduše tam kam nedosáhne strojní zařízení. Díky přesně cíleným rázům ostré čepele dosahuje Slamr překvapivých výsledků jako např. při ODSTRANĚNÍ DLAŽDIC A LEPIDLA, ODSTRANĚNÍ LEDU A JINÝCH TĚŽKO ODSTRANITELNÝCH POVRCHŮ

LÁMÁNÍ BETONU

V tomto případě je ideální použít Slamr v kombinaci s pilou na beton či úhlovou bruskou s příslušným kotoučem na beton. Dostane-li se Slamr do trhliny či řezu je bourání rychlejší, efektivnější a přesnější. 

SILNIČNÍ STAVBY A INŽENÝRSKÁ ČINNOST

Nástroj Slamr funguje také velmi dobře při lokálním bourání v asfaltových površích, uvolňování starých obrub či demontáži bednění bet. konstrukcí. Své využití nalézá také ve zhotovování sond z důvodu provádění zkoušek a průzkumu. (Silniční laboratoře atd.)

HASIČI A HORSKÝ ZÁCHRANÁŘI

Slamr je odolný a spolehlivý nástroj, jednoduše se na něj můžete spolehnout. Je tak vhodným doplňkem pro hasiče, horské záchranáře, ale i vojáky či policii.

Využití Slamru pro hasiče lze nalézt v mnoha situacích především tam, kde se nemohou dostat se strojním zařízením a tam kde je omezený pracovní prostor. Slamr je využitelný k nucenému vstupu přes zamčené či zaklíněné dveře, k průzkumu zřícených budov, k rozbíjení sutin. Ale také při lesních požárech k vykopávání dohořívajících rostlin a jejich kořenů. K páčení a přesouvání dohořívajících kmenů a obkopání doutnajících pařezů. Poslouží také v některých případech při haváriích sítí k obnažení poškozených potrubí atd..

HORSKÁ SLUŽBA

Slamr lze použít k rozbití a uvolnění kamene a ledu. Lze je použít taktéž jako kotevní bod. V extrémních případech poslouží i k vykopání nouzových přístřešků nebo jako pevná podpěrná tyč pro stan či přístřešek. 

Důležité! Pro maximální účinnost tohoto nástroje je zapotřebí udržovat nástroj v čistotě, pohyblivé části ošetřovat olejem a čepel ostrou.

Niwa.cz je výhradním dovozcem The Slammer Tool produktu pro ČR a SR.

Přečtěte si článek:   Na co SLAMR? část 1. Stavební a záchranné práce

Chci svůj SLAMR!