Tým NIWA.cz přeje všem v této nelehké době optimistickou mysl a především pevné zdraví!

Typy  nožů a jejich využití

Typy nožů a jejich využití

Sháníte kuchyňský nůž? Důležité je vědět co od svého budoucího pomocníka očekáváte.
Jaké jsou typy a způsoby využití vám objasní tato tabulka.

Na co SLAMR?     část 1. zahradní a terénní úpravy

Na co SLAMR? část 1. zahradní a terénní úpravy

Genialita tohoto nástroje tkví v jednoduchosti, nezničitelnosti a ve snadném použití. Potřebujete-li kopat v tvrdé půdě s kameny, odstraňovat pařezy s kořeny nebo dokonce rozbíjet beton, se Slamrem to zvládnete efektivněji a co je důležité pro mnohé z nás, s podstatně menším namáháním zad.

Na co SLAMR?     část 2. Stavební a záchranné práce

Na co SLAMR? část 2. Stavební a záchranné práce

Multifunkční nástroj Slamr lze skvěle využít při mnoha stavebních pracích prováděných profesionály ale i amatéry. Výsledkem je firmami ceněná efektivnost pracovníka, což znamená zvýšená produktivita a snížené náklady. Představme si tedy alespoň některé hlavní činnosti.

Jedinečné zahradní pracovní plošiny Henchman Hi-Step

Jedinečnost spočívá v nastavitelnosti všech čtyř nohou? Bez potíží pak můžete pracovat na svazích, příkopech, nerovnostech a dokonce i schodech. Každá noha se snadno přizpůsobí a to až o cca 60 cm. Díky šikovným patkám Quick Adjust můžete pracovat na různých typech půdy bez obav z nestability nebo zaboření do měkčích povrchů. Toto jedinečné spojení dělá ze zahradní pracovní plošiny Henchman ideálního pomocníka nejen pro údržbu živých plotů ale i zahrady a domu.

Japonská panenka KOKESHI

Japonská panenka KOKESHI

Kokeshi jsou dřevěné panenky pocházející z oblasti Tóhoku v severovýchodním Japonsku. Místní řemeslníci, kteří obvykle vyráběli domácí potřeby, začali vyrábět tento typ panenek, aby je prodávali jako suvenýr návštěvníkům horkých pramenů. Postupem času získávali panenky na oblibě a z lidové hračky se stal velmi žádaný sběratelský artikl. Tradiční japonská panenka Kokeshi je nyní nedílnou a cennou součástí japonského lidového umění. Každý kdo hledá ručně vyrobený tradiční japonský dárek a chce opravdu překvapit, si může vybrat z nabídky originálních panenek Kokeshi ZDE.