Tým NIWA.cz přeje všem v této nelehké době optimistickou mysl a především pevné zdraví!

Niwa nejsou jen zahradní nástroje!

Niwa nejsou jen zahradní nástroje!

Jste-li milovníky Japonska, pak je tu pro Vás kategorie OSTATNÍ, zde si můžete vybírat z výrobků odkazujících na bohatou japonskou kulturu a historii. Udělejte radost sobě, svým blízkým či obchodním partnerům nevšedním dárkem z Japonska!

ARS nůžky a pilky patří mezi nejlepší!

ARS nůžky a pilky patří mezi nejlepší!

 Inovativní výrobní technika na vysoké úrovni. Houževnatá, ale velmi tvrdá ocel skvěle držící ostří. Funkční moderní ergonomický vzhled. ARS jsou špičkové japonské nástroje prověřené profesionály z celého světa!

NOVINKA! Kožené rukavice GOLD LEAF

NOVINKA! Kožené rukavice GOLD LEAF

Dopřejte si skvělý pocit z rukavic Gold Leaf s motivem květu MÁKU, KOSATCE či RŮŽE . Tyto rukavice  z jelenice jsou součástí oceňované RHS kolekce zahradnických rukavic od společnosti Gold Leaf a jsou určené výhradně pro ženy milující zahradní práce :). 

Postup stříhání živého plotu

Postup stříhání živého plotu

Součástí mnohé zahrady či pozemku jsou živé ploty. Ať už máte malý či velký, opadavý, nebo stále zelený, vždy je zapotřebí alespoň základní údržba. Stříhání je důležité především v prvních letech od založení plotu, z důvodu tvorby jeho základní kostry.

DOPRAVA ZDARMA NAD 3000,-

DOPRAVA ZDARMA NAD 3000,-

Při objednávce nad 3000 Kč máte dopravu zdarma. Neplatí pro dopravu žebříků, plošin a balíků nad 1,2 m délky!

Proč NIWA

Hnací silou obchodu NIWA je filozofie vycházející z úcty k přírodě a obdivu ke krásným nástrojům. Rád bych, naší ne zcela běžnou nabídkou, posílil v lidech radost z obyčejné práce v zahradách. Věřím, že náš široký sortiment pečlivě vybíraných a testovaných nástrojů upevní Vaší odhodlanost začít nebo v práci stále pokračovat. Umožní lépe a šetrněji zasahovat do rostlin, přetvářet zahradu blíž ke své představě. Ovládněte dokonale skvělý nástroj, využíte jeho i své schopnosti na maximum. Naslouchejte přírodě, pochopte svoji zahradu a užívejte si onu radost z obyčejné práce s nástroji NIWA.

Díky za Váš zájem!

Pavel Koubek

NIWA