Tým NIWA.cz přeje všem v této nelehké době optimistickou mysl a především pevné zdraví!

Příběh unikátních rukavic FOXGLOVES

Příběh unikátních rukavic FOXGLOVES

Touha pro kvalitních skvěle padnoucích rukavicích ve kterých se budete cítit jako byste je vlastně ani neměli. To byl začátek příběhu nevšedních rukavic od zahradní architektky Harriet Zbikowski, zakladatelky Foxgloves. 

Niwa nejsou jen zahradní nástroje!

Niwa nejsou jen zahradní nástroje!

Jste-li milovníky Japonska, pak je tu pro Vás kategorie OSTATNÍ, zde si můžete vybírat z výrobků odkazujících na bohatou japonskou kulturu a historii. Udělejte radost sobě, svým blízkým či obchodním partnerům nevšedním dárkem z Japonska!

ARS nůžky a pilky patří mezi nejlepší!

ARS nůžky a pilky patří mezi nejlepší!

 Inovativní výrobní technika na vysoké úrovni. Houževnatá, ale velmi tvrdá ocel skvěle držící ostří. Funkční moderní ergonomický vzhled. ARS jsou špičkové japonské nástroje prověřené profesionály z celého světa!

NOVINKA! Kožené rukavice GOLD LEAF

NOVINKA! Kožené rukavice GOLD LEAF

Dopřejte si skvělý pocit z rukavic Gold Leaf s motivem květu MÁKU, KOSATCE či RŮŽE . Tyto rukavice  z jelenice jsou součástí oceňované RHS kolekce zahradnických rukavic od společnosti Gold Leaf a jsou určené výhradně pro ženy milující zahradní práce :). 

DOPRAVA ZDARMA NAD 3000,-

DOPRAVA ZDARMA NAD 3000,-

Při objednávce nad 3000 Kč máte dopravu zdarma. Neplatí pro dopravu žebříků, plošin a balíků nad 1,2 m délky!

NIWA zahradní nástroje a třínohé žebříky - "dobrý nástroj, dobrá práce"

Hnací silou obchodu NIWA je filozofie vycházející z úcty k přírodě a obdivu ke krásným a účinným nástrojům. Rád bych naší ne zcela běžnou nabídkou posílil v lidech radost z obyčejné práce v zahradách. Pečlivě vybíraný sortiment vám pomůže lépe a šetrně zasahovat do rostlin, pracovat se zeminou i pečovat o vaše okolí. Unikátní třínohé žebříky otevřou nové možnosti práce ve výškách i tam, kde to bylo nemožné. Náš sortiment je široký, rád vám tak pomohu s výběrem a zodpovím otázky. 

Pracujte s tím nejlepším, naslouchejte přírodě a poznejte svoji zahradu. Jednoduše si užívejte onu radost z obyčejné práce.

Díky za Váš zájem!

Pavel Koubek

NIWA

Jak vybrat správně zahradní nůžky?

Jak vybrat správně zahradní nůžky?

Na velikosti záleží! Při výběru zahradních jednoručních nůžek vhodných pro střih od 1cm do cca 2cm, je důležitý nejen kvalitní nástroj ale i jejho správná velikost. Neplatí čím větší tím lepší! Nůžky je zapotřebí zvolit především s ohledem na velikost vaší ruky. Pro správné fungování je zásadní vybrat tu správnou velikost, tedy délku nůžek.

Jak vybrat zahradní pilu?

Jak vybrat zahradní pilu?

Existuje velmi mnoho různých typů ručních prořezávacích pil, stojíte-li před rozhodnutím jakou pilu pořídit, tento článek vám výběr usnadní. 

Proč třínohý žebřík od NIWA?

Proč třínohý žebřík od NIWA?

Je úžasně lehký, stabilní, do detailu propracovaný, navržen speciálně pro bezpečnou práci ve výšce a to především v nerovném a šikmém terénu v několika ohledech jednoduše unikátní. V roce 1994 byl navržený anglickými gentlemany, prvotně pro snadnější přístup ke stříhání živých plotů, keřů a stromů. Od této doby byly vyrobeny již tisíce žebříků různých velikostí a to nejen pro tyto účely. Využití nacházejí od mytí oken, malování domu, až po výměnu žárovek či dokonce pozorování hvězd.

 

Další