Niwa.cz na Firmy.cz

Tým NIWA.cz přeje všem v této nelehké době optimistickou mysl a především pevné zdraví!

V roce 2004 se to rozhodla anglická rodinná společnost Jayco změnit a uvedla na trh tolik potřebné a inovativní zahradnické rukavice Gold Leaf. Vývojáři a disajnéři strávili více než dva roky jejím navrhováním a vylepšováním. Odstranili tak všechny problémy, které známe u běžných zahradnických rukavic. Výsledkem kombinace inovativních materiálů, vysoce kvalitní kůže a neustálého zdokonalování jsou prémiové Gold Leaf.

Gold Leaf jsou vysoce kvalitní kožené rukavice, určené pro ty, kteří to myslí se zahradničením skutečně vážně.

Lze vybírat ze 4 typů v závislosti na požadovaném druhu práce a podmínkách. Díky ergonomickému tvaru a kvalitním materiálům se rukavice Gold Leaf přizpůsobí individuálně každé ruce a to až o 20%! Jsou tak k dispozici jen ve dvou velikostech (pánská a dámská). Muži s menší rukou mohou zvolit ženskou velikost a opačně.

Ve Velké Británii a nejen tam jsou zahradnické rukavice Gold Leaf velice úspěšné. Dokonce tak, že byly oceněny „RHS Chelsea Sundries Trophy“ na RHS Chelsea Flower Show. Není tak divu, že je nyní používají ti nejlepší zahradníci ve Wisley, Rosemoor a Harlow Carr.

Další možnost jak si dopřát skvělý pocit z rukavic Gold Leaf jsou ryze dámské rukavice s motivem květu MÁKUKOSATCE či RŮŽE .  Ergonomicky tvarované polstrování dlaní zajištjě větší pohodlí při používání a uchopení zahradního nářadí. Rukavice jsou vyrobené z jelenice. Jde o výjimečnou kůži, extrémně odolnou a pohodlnou na nošení. Hřbet rukavic je tvořen pružnou nylonovou látkou s potiskem (vybírat můžete ze třech motivů krásných květin, jejichž umělecké ztvárnění má svůj jedinečný příběh víc viz. produkt). Dodávány jsou pouze v jedné velikosti, vhodné pro průměrnou ženskou ruku. Jedná se tedy o krásný a především funkční doplněk vhodný pro každou vášnivou zahradnici, ... ideální taktéž jako kytičkový dárek :)  

Kvalita na prvním místě!

Nejvyšším vyznamenáním a pečetí kvality je schválení rukavic Gold Leaf  Královskou zahradnickou společností (RHS  Royal Horticultural Society) a udělení nejlepší známky dokonalosti v zahradě! Gold Leaf jsou tak nyní atraktivně zdobeny prestižním logem RHS.

Nabídku zahradnických rukavic Gold Leaf naleznete ZDE.

Niwa.cz na Firmy.cz