Niwa.cz na Firmy.cz

Tým NIWA.cz přeje všem v této nelehké době optimistickou mysl a především pevné zdraví!

V čem jsou FOXGLOVES lepší než jiné rukavice?
První, čeho si všimnete, je jejich tvar a pohodlný pocit. Většina zahradních rukavic je objemná a špatně padnoucí. S rukavicemi FOXGLOVES můžete dělat cokoliv, co byste dělali holýma rukama. Tkanina, kterou používáme, je směs SUPPLEX nylon/LYCRA elastan, která je příjemná na dotek, ale je extrémně trvanlivá a odolná proti oděru. Rukavice FOXGLOVES chrání vaše prsty a nehty při sázení a pletí. Hustá tkanina nepropustí hlínu a  bláto, tak jako je tomu u běžných rukavic. A když skončíte, můžete je jednoduše a opakovaně vyprat pod tekoucí vodou nebo v pračce. Rukavice dobře schnou.

Projde špína látkou?
Díky pevnému úpletu a husté tkanině nepronikne přes rukavice žádná nečistota, vaše ruce a nehty zůstanou čisté. I při práci v blátě budou vaše ruce stále chráněné.

Jak si FOXGLOVES vedou ve vlhku?
FOXGLOVES nejsou voděodolné. Vlákna látky však voděodolná jsou, nezadržují vodu jako bavlna nebo kůže. Můžete tak pracovat i za mokra, aniž byste ohrozili kvalitu látky. Když jsou rukavice mokré, látka rychle odvádí vodu pryč. Není tak ohrožena vaši obratnost ani přilnavost.

Jak vyčistím FOXGLOVES?
FOXGLOVES jsou rukavice se snadnou údržbou, jsou ideální pro každodenní použití. Lze je opláchnout pod kohoutkem pro každodenní mytí. Pro odstranění hlubších nečistot a prodloužení jejich životnosti doporučujeme pravidelné mytí v pračce. Sušte v sušičce nebo pověste na šňůru.

Jsou rukavice Foxgloves příjemné k nošení i v parném létě?
ANO. Látka rukavic FOXGLOVES je velmi lehká a prodyšná.

Čím jsou Foxgloves jedinečné?
První, čeho si všimnete, je jejich pohodlný hebký dotek a skvěle padnoucí tvar. Tkanina je ze směsi Supplex® nylon/Lycra® elastan, která je měkká, ale extrémně odolná a nabízí kompletní ochranu. FOXGLOVES poskytují vynikající citlivost a obratnost prstů, jsou dostatečně pevné pro každodenní použití i dostatečně stylové, jsou skvělým módním doplňkem!

Proč látka a ne kůže?
Lehká tkanina umožňuje naprostou flexibilitu a vynikající cit a obratnost v rukou. Silikonové tečky na dlaních a prstech zajišťují bezpečný úchop i ve vlhkých podmínkách (Foxgloves GRIP). Pevný a delší úplet zabraňuje pronikání nečistot a poškrábání. FOXGLOVES neabsorbují vodu jako bavlna nebo kůže, neztvrdnou ani nepraskají jako běžné kožené rukavice. Foxgloves rychle odvádí vodu, rychle tedy schnou.

Proč jsou Foxgloves delší než jiné rukavice?
Delší délka chrání zápěstí a eliminuje mezery mezi rukávem a rukavicí. FOXGLOVES chrání vaše zápěstí, šperky a hodinky před poškrábáním a nečistotami.

Proč si nekoupit rukavice, které se prodávají za 100kč?
Levné rukavice jsou z bavlny, která špatně sedí a rychle se opotřebují. FOXGLOVES jsou vyrobeny z nylonu Supplex®, funkční tkaniny testované a známé pro svou trvanlivost a odolnost proti oděru. Elastan Lycra® poskytuje přidanou pružnost pro přizpůsobení se ruce, to u bavlněné rukavice nikdy nenajdete.

Jsou Foxgloves jen pracovní rukavice?
Ne tak úplně! FOXGLOVES jsou rukavice určené pro velkou škálu aktivity. Ať už je to zahrádkaření, rybářství, jezdectví, či veškerá práce s koňmi, outdoorové aktivity, focení ale i turistika. Vaše ruce zůstávají čisté a vynikající citlivost a obratnost prstů vám umožní se věnovat svým koníčkům na plno.

Jak dlouho Foxgloves vydrží?
Tyto rukavice vydrží stejně dlouho jako kožené rukavice. Látka ze kterých jsou rukavice  vyrobeny se používá v oblečení pro atletiku. Látka je testována na vysokou odolnost.

Prohlédnout si nabídku rukavic FOXGLOVES

Niwa.cz na Firmy.cz