Niwa.cz na Firmy.cz

Tým NIWA.cz přeje všem v této nelehké době optimistickou mysl a především pevné zdraví!

 Jako zahradní architektka a profesionální zahradnice jsem toužila po rukavicích, které by mi mohly nabídnout dlouhodobou ochranu a pohodlí. Hledání těch nejvhodnějších mě přivedlo k úvahám o společenských rukavicích z 50. let 20. století. Klasické společenské rukavice, které těsně padnou a nabízejí velký cit v rukou, ale vyrobeny z vysoce kvalitní a vhodné tkaniny určené k plení a kopání.

A najednou byla myšlenka rukavic Foxgloves na světě. Díky mým osobním zkušenostem s designem se nakonec povedlo mou vysněnou rukavici zhmotnit! Zkombinovala jsem nylon Invista SUPPLEX® se čtyř směrným strečovým elastanem Invista LYCRA®, výsledné rukavice tak jsou odolné, tvarově padnoucí, extrémně pohodlné a navíc udrží mé ruce a nehty čisté i po celém dni na zahradě.

To bylo před více než 20 lety. Dnes využívají výhod Foxgloves lidé po celém světě.  Již mezi ně nepatří jen zahradníci ale i turisté, fotografové, jezdci, rybáři a mnozí další. Zjistili totiž, že Foxgloves jsou jednoduše perfektní..

Dnes, jako vždy, je pro nás na prvním místě spokojenost zákazníka. Svou pověst jsme vybudovali na poskytování mimořádných produktů a vstřícných zákaznických služeb. Jsem velmi hrdá a cítím zadostiučinění, když naši zákazníci říkají, že FOXGLOVES jsou rukavice, které rádi nosí!

 Harriet Zbikowski, zakladatelka Foxgloves

 

Niwa.cz na Firmy.cz