Niwa.cz na Firmy.cz

NIWA zahradní nástroje a třínohé žebříky - "dobrý nástroj, dobrá práce"

Největší předností pily HISHIKA je její ruční výroba, díky které má pila jedinečné vlastnosti. Tradiční vzhled kombinující dřevo a kov je navíc krásný. 

Každá čepel pily je zkušeným řemeslníkem kus po kuse kalena a popouštěna tak, aby byly výsledné vlastnosti pro danou pilu ty nejlepší. (Kalením se zvyšuje tvrdost ocele a popouštěním se přidává houževnatost potřebné ke správnému fungování pily.

HISHIKA tradiční japonské pily profesionálů

HISHIKA tradiční japonské pily profesionálů

Pily vytvořené v dílně HISIKA vás nadchnou svým tradičním vzhledem a především jedinečnými vlastnostmi, danými spojením řemeslné zručnosti a špičkové technologie.

Prohlédněte si autentické fotografie. Užijte si ostrost pil HISHIKA!

Ruční výroba japonské pily HISHIKA

Ruční výroba japonské pily HISHIKA

Jak se vyrábí pila tradičním způsobem? Součástí výrobního procesu každé jednotlivé pily HISHIKA je ruční kalení, popouštění, ale také tradičním způsobem prováděné precizní dorovnání čepele a leštění jejího povrchu. I když pilu tvoří tenká ocel, je tvrdá, houževnatá a odolná proti opotřebení, díky čemuž má ruční pila HISHIKA dlouhou životnost. Spojením řemeslné zručnosti řemeslníků a špičkové technologie vzniká jedinečný autentický nástroje té nejvyšší kvality. 

Niwa.cz na Firmy.cz