Tým NIWA.cz přeje všem v této nelehké době optimistickou mysl a především pevné zdraví!

Hliníkový rám a robustní ocelové nohy, zaručují bezpečnou práci ve výškách bez rizika překlopení. A jelikož jste obklopeni ochrannými lištami, vaše těžiště je tak vymezeno do určité vzdálenosti, což znamená, že se můžete bez obav a bezpečně opřít a vykonávat tak svoji práci. 

Výška pracovní plošiny je proměnlivá minimálně o možnost výškového nastavení nohou tedy o 60cm. Dokoupením Hi-Step Prodloužení zvýšíte plošinu o další 0,9m.  Kombinace  plošiny a Hi-Step Prodloužení tak vytváří skvělou kombinaci a umožní tak provádět širokou škálu činností. Konstrukce je také velmi lehká a lze je i velmi lehce a snadno složit cca za 20-30 sekund. Není zapotřebí žádné nářadí

Plošina Henchman je dodávána v několika výškách. Od Hi-Step Junior až po Hi-Step Maxi, máme pro každého něco. 

Henchman Hi-Step pracovní plošiny ... ideální pro údržbu zahrad!   NABÍDKA ZAHRADNÍCH PLOŠIN HI-STEP

Plošina Henchman o velikosti pracovní plochy 60cm x 60cm, která je z protiskluzného materiálu, je použitelná i v extrémně nerovných a i měkkých terénech. Umožňují to výškově nastavitelné nohy s rozsahem nastavení až o 60cm. Plošinu tak lze nastavit v prudkém svahu, na schodech i nerovných terénech. Promyšlený způsob nastavení (jedinečný pro HENCHMAN) umožňuje rychlé a pohodlné nastavení nožiček a to bez otáčení.

Z plošiny se můžete bezpečně opřít do třech stran  opatřených ochrannými lištami. Ochranná lišta zajistí, že vaše těžiště zůstává v bezpečné poloze, což zabraňuje případnému překlopení. Z jedné polohy můžete provést práce o velkém rozsahu, umožní Vám to šířka plošiny a schopnost bezpečně se opřít a tak zvětšit svůj dosah. Speciální zakončení nohou se samo přizpůsobí k nerovnostem terénu.  Jejich velká plocha také zabraňuje zapichování do měkké půdy.

Každá plošina v této řadě má proměnlivou výšku o 60cm díky nastavitelným nohám. Pokud si dokoupíte Hi-step Prodloužení, zvýší se Vaše plošina o dalších 90cm. Tímto způsobem tak lze zvládnout širokou škálu pracovních úkolů.

Konstrukce je hliníková a proto velmi lehká. Nohy jsou z ocele nezbytně nutné pro pevnost a tuhost. Celkově je jednotka ve většině případů velmi snadno ovladatelná jednou osobu. 

Složení plošiny k uložení do skladu nebo přepravu nejsou vyžadovány žádné nástrojetrvá asi 20-30 sekund. Volitelný vozík s kolečky je ideální pro snadné přemísťování na dlouhé vzdálenosti!